trešdiena, 2014. gada 21. maijs

Ducis

Turpinu vien tālāk ik pa laikam atskaitīties, kā tad man iet cīņā ar saviem "mīlas rokturīšiem" un citām vietām, kur uzkrājies kāds liekumiņš.
Gribi pārsteigšu - skapī atradu savu 9.klases izlaidumā vilkto bikšu kostīmu. Un - un es tajā ielīdu! Njaaa jau pagājuši 10 gadi kopš pabeidzu 9.klasi, protams toreiz biju tievāka, taču bikses uzvilkt varēju un pa vīlēm tās neuzsprāga. Iespējams, ka kādreiz blogā padalīšos kā pārveidoju bikses, jo audums ir ļoti labas kvalitātes, krāsa maigi zaļa, tikai bikšu piegriezums skaļiem soļiem jau sen izgājis no modes. Forši ne?? :)
No iecerētajiem 13.6kg aizvadīta ir tikai daļa, taču esmu pārkāpusi pāri tai robežai, kura uz svariem nu ļoti ļoti nepatika. Apsolos pirmdien iepostot jaunu ierakstu, cik tieši cm un kg ir zaudēti.
Atzīšos, ka ar dikāna diētu esmu gandrīz beigusi, JO, jo esmu sākusi pastiprināti sportot un ar dikāna diētu tas ir neiespējami. Fiziski jutu, ka organismam nu ļoti trūkst enerģijas (ko dod ogļhidrāti), tad nu lietoju uzturā ne gluži visu kas pagadās. Klijas aizvien ir sastāvdaļa no manas ēdienkartes. Klāt ir nākuši pilngraudu produkti, taču būšu godīga - dikāns ļoti ļoti izmainīja manu ēdienkarti un arī ēdiena daudzumu ko apēdu.
Mani baigi priecē mans sporta draugs - endomondo. Super, ka mani draugi palielās arī dažādos soc.tīklos, kas arī mani mudina vairāk izkustēties. Es gan tā publiski nestāstu, cik un kad esmu noskrējusi tik un tik km, taču ar prieciņu apskatu savu draugu rezultātus.
Aprīlī ir nodauzīti gandrīz 84km. Tas nav maz, no tiem tikai 9km bija noskrieti, pārējie salasīti minoties ar riteni.


Maijā statistika ir pavisam savādāka, bet ar to padalīšos kaut kad jūnija sākumā. Šobrīd mani nedaudz uztrauc mans pulss. Tas rāda pavisam sliktus ciparus un tādēļ kaut kas jāmaina, lai nenobeigtos kaut kur pusceļā. Tādēļ pastiprināti lasu, cenšos saprast, ko daru nepareizi un kā uzlabot savu fizisko formu. Vēl rūpju zona ir puncītis. Nezinu vai tas vēl no grūtniecības vai kaut kad citā laikā uzaudzēts, bet tas ir tas, ko noteikti vēl būtu jānocīna.
Kā Tev iet? 

4 komentāri:

 1. Prieks, ka izdodas. Super, ka ar dikānu ir izdevies mainīt ēšanas pradumus un tas manuprāt ir vērtīgākais ilgtermiņā :) Gaidīšu 1dienas ierakstu ;)

  Man vēl palikušas 2as ned. un 2 dienas manā Insanity treniņplānā (pēc tam jau sagatavoti pāris varianti nākamajam treniņplānam, esmu iegājusi azartā ar vingrošanu) un vairs tikai 2.2 kg palikuši līdz mērķa svaram, kuru biju plānojusi Insanity laikā iegūt. Ceru maksimāli tuvu tam tikt, jo šķiet tik daudz 2 nedēļu laikā nedabūšu nost. Kopumā jau 11 kg un 53!!!!! cm nocīnīti. Galvenais tik laba sajūta izvelkot no skapja pāris gadus nevilktas drēbes un tās atkal der :) Un vēl labāk, satiekot pāris mēnešus nesatiktus cilvēkus, dzirdēt, ka mani jau pazīt vairs nevarot :)

  AtbildētDzēst
  Atbildes
  1. Tavs rezultāts ir vienkārši FANTASTISKS!! 53cm izklausās ļoti ļoti vareni :) Malacis. Tagad atliek tikai iegūto rezultātu noturēt!
   Man gan tik iepriecinoši cipari nav :) Vēl jāstrādā un jāstrādā :)

   Dzēst
  2. Nu man jau arī izejas cipari bija lielāki, kā tev tā ka nebūtu īsti pareizi salīdzināt mūs abas. Un es ar vēl neesmu tur kur gribu būt, tā ka man ar vēl jāstrādā un jāstrādā :)

   Dzēst