pirmdiena, 2016. gada 1. februāris

Sirsniņballītēēēē


Būšu godīga un atklāta - šī mana bloga ziņa stāv melnrakstos jau gadu un gaida, kad tad es beidzot saņemšos to pilnveidot un apdzejot. He he - kas ilgi nāk, tas labi nāk. Te nu tas ir. Tā kā Visu mīlētāju diena nav vairs aiz kalniem, dalos savā pagājušā gada veikumā. Gatavojamies sirsniņballītei, jo tā ir ne tikai visu mīlētāju dienu, bet kāds pat ir pamanījies piedzimt tajā datumā.
Dreskods sarkans kvadrātiņš :D Tātad košums un spilgtums. (attēlā es pilnā savā krāšņumā gatava ballītei).

Speciāli ballītei gatavoju nelielus kārumus bērniem. Smilšu mīklas cepumi ar šokolādi iekšpusē un virspusē - krāsai un lielākai pievilcībai rotāti ar krāsainiem graudiņiem. 
Irdenajai smilšu mīklai nepieciešams - 
250g miltu
75g cukura
šķipsniņa sāls
125g gabaliņos sakapāta auksta sviesta
1 ola


1. Pagatavo smilšu mīklu - mīklas sastāvdaļas visas mīca kopā, kamēr sanāk vienmērīga gluda mīkla. Tad vismaz uz 30min ievieto mīklu saldētavā. 

2. Izrullē mīklu un ņem sirsniņformiņu uuun - nu protams, izspiež sirsniņas. 


3. Uz izspiestās sirsniņas uzliekam Nutellu vai parastās šokolādes piciņu.  Sirsniņai uzliek kociņu, ja vēlas kārumiņus uz kociņa. 


4. Viena sirsniņai ar šokolādi liek virsū otru sirsniņu un ar dakšu saspaida maliņas


5. Sirsniņas gatavas doties cepties - cepam 180grādos 12-15min, izņemam no krāsns un liekam atdzesēties. 


6. Izkausējam šokolādi, apziežam sirsniņcepumus ar to un izdekorējam ar krāsainajiem cukura graudiņiem. Ja pievērsi uzmanību, ka 5. attēlā redzami vēl mazāki sirsniņi ar robiņu - tie ir domāti lielajiem mīlētājiem, kuri ar mazu nieciņu vēlas iepriecināt sev tuvos un mīļos. 
Nekļūsim pārāk komerciāli un netukšosim veikalu plauktus ar banālajiem sirsniņpiedāvājumiem, ir taču tik daudz vienkāršu veidu kā iepriecināt savus mīļākos :) Bučas sirsniņdienā! Un Krišjānim Daudz Laimes Dzimšanas dienā!

5 komentāri:

 1. Cik labi izdomāts, paldies par ideju )))

  AtbildētDzēst
 2. Šo gan vajadzēs izmantot Valentīndienā!

  AtbildētDzēst
 3. šodien esmu sajūsmā. Esmu redzējis vairākus komentārus no cilvēkiem, kuri jau bija saņēmuši kredītu no LAPO M-F, tāpēc nolēmu pieteikties, pamatojoties uz populāriem ieteikumiem un tikai pirms dažām stundām savā kontā apstiprināju kopējo summu 28 500 eiro. Šīs ir patiešām lieliskas ziņas, un es iesaku ikvienam, kam nepieciešams īsts aizdevums, pieteikties pa e-pastu: lapofunding960@gmail.com
  Whatsapp +447883183014

  AtbildētDzēst
 4. Jauki atcerēties to izcilo garšu!

  AtbildētDzēst