pirmdiena, 2016. gada 1. februāris

Plānās vafeles ar pildījumu

Kārdinoši vai ne? Atkal padalos ar recepti un ideju kā feini iepriecināt mazos rezgaļus. Šie kārumi tika cepti uz manas Pērlītes 4 dzimšanas dienu, lai pacienātu savus grupas biedrus. Plānajām vafelēm, protams, noteicošais faktors ir vafeļpanna. Tā kā šiem kārumiem vafeļpanna tika aizlienēta un tā ir vecu vecā labu labā panna, tad varbūt kāds mans lasītājs varētu padalīties kāda ir mūsdienās iegādāta panna un kura ir atzīta par labu esam? 


Tātad Plāno vafeļu recepte - 

250g sviests
1gl cukurs
5 olas
1gl milti 

un viss. Olas sakuļ ar cukuru. Izkausē sviestu un karstā sviestā iesijā miltus un tad pārējās sastāvdaļas. Svarīgi ir līdz baltkvēlei uzkarsēt vafeļpannu un cept tikai tad kad tā ir riktīgi riktīgi karsta. Pati cepšana ir ļoti ātrs pasākums. Es no vafelēm veidoju tādus kā groziņus, lai sapildītu biezpiena masu ar marmelādi un pa virsu šokolādes mērce. 
 ŅAMMĪĪ!


5 komentāri:

 1. Mums šāda http://c3.se/products/waffle-cone-maker-white/
  Valda mammai ar bija tā "vecu vecā labu labā", bet diemžēl nebija mūžīga. Jaunajai ar nav ne vainas - vafeles sanāk kraukšķīgas un plānas. Var jau it kā kaut kur nopirkt arī tās vecās padomjlaika, bet kad uzrodas tad ātri tiek nopirktas.

  AtbildētDzēst
 2. Cik laba recepte, vienkārša un skaidra, it kā visiem zināma, bet savādāka :)

  AtbildētDzēst
 3. Hei puiši, es gribētu pateikt lielu paldies LAPO MICRO FINANCE, kas man iedeva aizdevumu mana slimā bērna ārstēšanai. Es esmu tik priecīgs šodien tikties ar LAPO, sazinieties ar viņu pa Whatsapp +447868753778 vai e-pastu, ja jums nepieciešams steidzams aizdevums: lapofunding960@gmail.com

  AtbildētDzēst